Wzrost odwiedzalności profilu na LinkedIn o 650% w miesiąc.

LinkedIn to portal biznesowy, który zrzesza przedstawicieli wielu branż. Dzięki temu dotarcie z odpowiednim przekazem bądź usługami do konkretnej grupy branżowej czy biznesowej jest dużo prostsze niż na innych portalach społecznościowych.

Poniżej przedstawiamy wyniki miesięcznej pracy na prywatnym koncie Klienta, który działa w branży finansowej. Wcześniej profil prowadzony był bardzo nieregularnie i nie osiągał zadowalających wyników, o czym świadczy poniższy wykres.

Naszym celem na ten okres było zbudowane zasięgów oraz zainteresowania wokół osoby naszego Klienta. W ciągu niecałego miesiąca (maj 2020 r.) uzyskaliśmy wzrost odwiedzalności profilu o 650% do poprzedniego miesiąca!

Swoje działania oparliśmy wyłącznie o te organiczne, które bazowały na ciekawych treściach dobranych do naszej grupy odbiorczej.

Dzięki temu, pod każdą publikacją, uzyskaliśmy dużą liczbę poleceń oraz komentarzy. Pod postami pojawiały się również dyskusję innych użytkowników na tematy przedstawiane w publikacjach, przez co nasze treści żyły od kilku do kilkunastu dni.

0
Najwyższy zasięg
0
Średni zasięg postów
0
Średnia liczba poleceń
0
Średnia liczba komentarzy

Publikowane posty, wywoływały reakcje, które z kolei wpływały na zasięg organiczny i docierały do dużej liczby odbiorców.

Dzięki starannie przygotowywanym publikacją oraz osiągniętym wynikom nasze treści wyświetlały się grupie docelowej, która w 80% pochodziła z miasta, w którym działa Klient.

Po okresie współpracy Klient otrzymał pełny raport z dokładną analizą wyników oraz wskazaniem tematów, które najlepiej się sprawdziły. W raporcie załączone były również nasze rekomendacje co do rozwoju profilu na kolejne miesiące.

Autor sukcesu: Joanna Banasik