2024 | 5 najlepszych i darmowych banków zdjęć

10 najlepszych i darmowych banków zdjęć

Czy wiesz, że obraz przemawia do nas 100 razy szybciej niż tekst? Szczególnie że obraz szybciej wywołuje emocje, a emocje przyciągają uwagę.

Dlatego dobre zdjęcia na Twoich Social Mediach to podstawa!

Poniżej lista 5 najciekawszych darmowych banków zdjęć, dzięki którym oczarujesz swoich odbiorców profesjonalnym contentem:

PS. Zanim pobierzesz zdjęcie, sprawdź jaką ma licencję i czy możesz wykorzystać je komercyjnie.

Co publikować w Social Mediach?

1. pixabay.com

Jest to jeden z najbardziej popularnych banków zdjęć i wideo w sieci. Zawiera bazę ponad 2 milionów zdjęć różnego typu i tysiące darmowych wideo.

2. pexels.com

Duża baza, ładne zdjęcia i wideo. Czego chcieć więcej. Dobrze zaprojektowana wyszukiwarka, która podpowiada słowa i pokazuje najpopularniejsze kategorie.

3. unsplash.com

Duży zbiór zdjęć w bardzo dobrej jakości. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie!

4. kaboompics.com

Spora baza, pięknych i nowoczesnych zdjęć. Idealnych do wszelkich lifestylowych treści. Co zasługuje na uwagę to to, że obok każdego zdjęcia znajdziemy gotową paletę kolorystyczną, którą można pobrać.

5. foter.com

Baza tematycznych zdjęć. Znaleźć tam można sporo zdjęć gospodarczych również do wykorzystania komercyjnego. Można szukać zdjęć po kolorze.

Mam nadzieję, że lista najlepszych i darmowych banków zdjeć będzie dla Ciebie przydatna i pomoże Ci usprawnić pracę nad treściami na media społecznościowe.

Jeżeli podobał Ci się mój artykuł, udostępnij go dalej, niech podbija świat!

joanna banasik

Joanna Banasik

Content & Website Creator

Comments are closed.